Skip to main content

Luxusní vila V20

Samostatně stojící dům do tvaru L pro získání, co největšího soukromí s dvojgaráží, širokým vjezdem vedle domu, terasou, zelenou střechou a prostornou zahradou. Tímto se vyznačuje tato luxusní vila v centru Olomouce. Dům upoutá svou architekturou a dispozičním řešení, poskytne dostatek soukromí. Vstupní chodba, úložné prostory a zázemí domu jsou důmyslně odděleny od největší obývací zóny domu. Velkou devizou je velkorysý obytný prostor, který funkčně propojuje kuchyni, jídelnu, obývací pokoj a skrze bez přechodové, francouzské okno pokračuje na prostornou terasu dále do zahrady. Ložnice s šatnami jsou umístěny samostatně ve druhém nadzemním podlaží společně s terasou, která je navržena jako přirozené rozšíření hlavní ložnice a naleznete na ní dostatek místa. Samozřejmostí je prostorná garáž pro dvě auta a další parkovací stání před domem. Dům je možné doladit a upravit moderními prvky interiéru i exteriéru s naším designérem.

Jedná se o nízkoenergetický/pasivní, zděný dům s betonovou základovou deskou, nosné stěny porotherm, zateplení fasádní polystyren, rámy oken hliníkové, stropní konstrukce monolitová, SDK podhledy. Keramické venkovní obložení, nasvícení, zábradlí teras z tvrzeného skla.

Dům má rekuperační jednotku, tepelné čerpadlo vzduch-voda, akumulační nádrž na dešťovou vodu pro využití k zalévání a přípravu pro fotovoltaické panely. Možnost rozšíření o "chytrou domácnost" prostřednictvím aplikace MyJablotron a využití balíčků nadstandardu.

 1. Dispozice domu:

  5+kk

 2. PENB:

  A

 3. Zastavěná plocha:

  170 m2

 4. Užitná plocha:

  263,9 m2

 5. Pozemek:

  506 m2

 6. Cena:

  - Kč

Možnost řešení EXCLUSIVE
INDIVIDUÁLNÍ NÁVRH INTERIÉRU

Technologie domu

 • Tepelné čerpadlo

 • Podlahové vytápění

 • Rekuperace vzduchu

 • Venkovní žaluzie

Kontaktujte nás

 1. Telefon:

  +420 777 036 845

 2. E-mail:

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Veškeré vyobrazení nemovitých věcí v developerském projektu Rezidence Hejčín, jejich součástí či příslušenství má pouze ilustrativní charakter. Toto vyobrazení projektu či jaké jeho části, popř. společně s případně poskytnutými informacemi týkající se bytových a nebytových prostor v projektu, není nabídkou na uzavření jakéhokoli právního jednání ani příslib či závazek takové právní jednání uzavřít. Konečná vnější i vnitřní vizuální podoba celého objektu i jakékoli jeho části a užité materiály či výrobky se mohou od vyobrazení projektu na těchto internetových stránkách lišit. Podoba projektu může být postupně upřesňována či měněna v rámci smluvní dokumentace uzavírané se zájemci.

Při případném sporu se spotřebiteli je subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů Česká obchodní inspekce, příp. jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu postupem dle zákona o ochraně spotřebitele.