Skip to main content

Budujeme v Olomouci nový standard

Skupina Gatol ve spolupráci s projektovými architekty připravila tento projekt rodinného bydlení, aby koncepčně zapadl do stávající zástavby. Jedinečnost projektu spočívá především ve snaze developera vytvořit bydlení pro rodiny s dětmi v atraktivní a klidné lokalitě přímo v Olomouci. Chystáme vybudovat moderní, samostatně stojící vily a řadové domy s garážemi a zahradou. Vše je doplněno parkovacími stáními před domy a veřejnou plochou se zelení. Klademe důraz na soukromí, správnou orientaci světových stran, pohodlný obytný prostor a neméně důležité prostory pro uskladnění potřeb. To vše ve výsledku nabízí vysokou úroveň bydlení v naprosto jedinečném, moderním projektu v centru Olomouce, které jsme nazvali Rezidence Hejčín.

Harmonie mezi
městem a přírodou

Bydlení v klidné zástavbě se snadným přístupem do centra Olomouce.

Důraz na kvalitu celé stavby a moderní design

Maximální preciznost v provedení, kvalitní materiály, promyšlená architektura a moderní design

Energeticky úsporné
a udržitelné

Všechny domy vynikají nízkou spotřebou. Nechybí rekuperace vzduchu, tepelné čerpadlo, podlahové topení, fotovoltaika, stínicí žaluzie.

Zelené okolí a zahrada

Zelené terasy a zahrady poskytují kvalitní a nerušené bydlení pro život

Rezidence Hejčín

Pokud hledáte nejlepší místo

pro Váš domov,

právě jste ho našli.

Projekt zajišťuje manažer skupiny Gatol,
Tomáš Glos.

Máte jedinečnou příležitost získat bydlení v srdci v Olomouce

Městská čtvrť Hejčín se nachází 10 minut chůzí od centra města a současně v prostředí s velkou škálou příležitostí pro volnočasové aktivity. Převažují zde zástavby rodinných domů a díky tomu se jedná o klidnou, téměř venkovskou zástavbu. Bohatá zeleň okolních zahrad a veřejného prostranství zajišťuje příjemné soukromí pro život. Místo nabízí jedinečné možnosti sportovních i kulturních aktivit. Oblíbená cyklostezka vedoucí z centra, přes Hejčínské louky, směřující k vyhledávanému, přírodnímu jezeru Poděbrady běžně slouží k vyjížďkám na inline, na kole, s kočárkem nebo procházkám se psem. Blízkost sportovišť, stadiónů, sportovních hal, lanového centra, jezdectví, wellness, spojených s pohostinstvím a občerstvením umožňuje také velmi proaktivní život. To vše se nachází v okruhu jednoho kilometru od naší výstavby. V místě se nachází prestižní Gymnázium s víceletým studiem, nově zbudovaná Waldorfská školka, pošta, obchodní centrum OC City.

Energeticky úsporné domy

Mimořádně úsporné domy Rezidence Hejčín

Partneři stavby