Skip to main content

Řadový dům Ř3

Dům s garáží a možností parkování dalšího vozidla ve vjezdu. Přízemí domu nabízí pohodlné spojení vnitřního prostoru s terasou a zahradou. Ideální bydlení pro rodinu s dětmi. Interiér je možné ladit s naším designérem.

Jedná se o nízkoenergetický, zděný dům s betonovou základovou deskou, nosné stěny porotherm, zateplení fasádní polystyren, okna plastová s trojskly. Stropní konstrukce železobetonová, SDK podhledy. Dům má rekuperační jednotku, tepelné čerpadlo vzduch-voda, akumulační nádrž na dešťovou vodu pro využití k zalévání a fotovoltaické panely. Možnost rozšíření o "chytrou domácnost" prostřednictvím aplikace MyJabltron a využití balíčků nadstandardu.

 1. Dispozice domu:

  4+kk

 2. PENB:

  A

 3. Zastavěná plocha:

  97 m2

 4. Užitná plocha:

  143 m2

 5. Pozemek:

  270 m2

 6. Cena:

  10 981 100 Kč

Možnost řešení EXCLUSIVE
INDIVIDUÁLNÍ NÁVRH INTERIÉRU

Technologie domu

 • Tepelné čerpadlo

 • Podlahové vytápění

 • Rekuperace vzduchu

 • Fotovoltaika

 • Venkovní žaluzie

Kontaktujte nás

 1. Telefon:

  +420 777 036 845

 2. E-mail:

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Veškeré vyobrazení nemovitých věcí v developerském projektu Rezidence Hejčín, jejich součástí či příslušenství má pouze ilustrativní charakter. Toto vyobrazení projektu či jaké jeho části, popř. společně s případně poskytnutými informacemi týkající se bytových a nebytových prostor v projektu, není nabídkou na uzavření jakéhokoli právního jednání ani příslib či závazek takové právní jednání uzavřít. Konečná vnější i vnitřní vizuální podoba celého objektu i jakékoli jeho části a užité materiály či výrobky se mohou od vyobrazení projektu na těchto internetových stránkách lišit. Podoba projektu může být postupně upřesňována či měněna v rámci smluvní dokumentace uzavírané se zájemci.

Při případném sporu se spotřebiteli je subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů Česká obchodní inspekce, příp. jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu postupem dle zákona o ochraně spotřebitele.